Ana Sayfa Yıllık Kombi Bakım Fiyatları/ÜcretiYıllık Klima Bakımı-TamiriKombi Arıza KodlarıKombi Petek TemizliğiKombi Servis Ağımızİletişim TelefonuKombi Ustasından Bazı HaberlerKombici Tamir Bakımı Haberleri
Ankara Kombi Servis Ağımız
Ankara Klima Servisi Ağımız
Baynak Kombi-Klima Servisi
Demirdöküm Servisi

Gimat Klima Onarım Servisleri

Kombi tamiri hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz lütfen çağrı merkezimizden arıza kaydı oluşturunuz. Buderus Servis Ankara bugün koşullarında ısıtma ihtiyacımızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayabilmek için evlerimizde veya ofislerimizde kullandığımız hermetik, yoğuşmalı, bacalı kombiler, duvar tipi kazanlar, yer tipi kazanlar ve brülör gibi doğalgazlı cihazların garanti bitiş operasyonundan sonraki bakım ve arıza servis hizmetini vermektedir. Petek temizliği doğalgazdan tasaruf sağlayabilmek için kombi bakımından sonra, mutlaka yapılması gereken önemli bir işlemdir.

Kış mevsiminin yaklaşması havaların soğumasıyla birlikte ilk önce yapılması gereken operasyon kombi bakımı ve petek temizliğidir.

Petekleriniz temizlenirken tesisattaki tüm pis su, çamur, tortu makine yardımıyla gidere boşaltılır. Ankara genelinde tertemiz koşullarda tamir hizmeti veriyoruz. Kombi kurulumunda projenizin gaz kuruluşu tarafından onaylanmasını takiben gaz açma için randevu alınır ve gaz açma işi gerçekleşir. Kombi bakımından sonra daha az doğalgaz yakıt harcaması olacağı gibi en uzak peteklerin bile alt kısımlarının ısındığını göreceksiniz.

Ankara Gimat Klima Onarım hizmetlerimiz yanısıra, Beysukent Klima Onarım, Kuyubaşı Klima Onarım, Mevlana Klima Onarım şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Baymak Servisi
Ferroli Servisi
Alarko Servisleri
Vaillant Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa