Ana Sayfa Yıllık Kombi Bakım Fiyatları/ÜcretiYıllık Klima Bakımı-TamiriKombi Arıza KodlarıKombi Petek TemizliğiKombi Servis Ağımızİletişim TelefonuKombi Ustasından Bazı HaberlerKombici Tamir Bakımı Haberleri
Ankara Kombi Servis Ağımız
Ankara Klima Servisi Ağımız
Baynak Kombi-Klima Servisi
Demirdöküm Servisi

Klima ve Kombi Tamiri Usta Maltepe

Kombi bakımı sonrası ısıdan ve yakıttan %25 tasarruf edebilirsiniz. Doğalgaz bağlantısı için; genelde şehir bazında abonelik işlemleri değişmekle beraber, şehrinizde bulunan gaz şirketinin (EGO, İGDAŞ, ESGAZ, BURSAGAZ, İZGAZ gibi) yetki vermiş olduğu bayilerden birine giderek, proje ve etüt çalışması yaptırılır. Kombilerinizde bir bakım ve onarım gerçekleştirilmesini istiyorsanız müşteri işleri çalışanlarımıza gerekli olan adres, isim, soy isim ve telefon numarası gibi gerekli olan bilgileri bırakarak son derece hızlı bir boyutda sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Kombi Klima Ustası kusursuz kombi servisi, kapsamında uzman sertifikalı usul ekibimiz ile kombi montajı, kombi bakımı, kombi arıza ve kombi tamiri gibi ihtiyaçlarınızı kaliteli olarak orjinal parçaları ile yapmaktayız.

Sizlere sağladığımız kaliteli bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra değişen yedek parça ve işçilik için de 1 yıllık garanti sağlıyoruz. Ankara Bosch Servisi yükümlülüklerini kusursuz servis olarak sağlamaktayız. Gaz vanası açık iken cihaz kullanılmak istenmişse, ikaz uyarısı veriyor olabilir.

Ankara Maltepe Klima ve Kombi Tamiri hizmetlerimiz yanısıra, Çankaya Klima ve Kombi Tamiri, Solfasol Klima ve Kombi Tamiri, Balgat Klima ve Kombi Tamiri, Yaşamkent Klima ve Kombi Tamiri, Kayaş Klima ve Kombi Tamiri, Dikmen Klima ve Kombi Tamiri, Türközü Klima ve Kombi Tamiri şeklinde Ankara ilinin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz.
Baymak Servisi
Ferroli Servisi
Alarko Servisleri
Vaillant Servisi
Son Eklenen Yazılar
Ana Sayfa